Sprzedaż i montaż okien i drzwi

Kontakt z firmą SCMB Szczecin

Wszystkich z Państwa, zainteresowanych ofertą drzwi i okien, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Szczecinie. Oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący również żaluzje i rolety okienne. Ponadto, sprzedajemy bramy garażowe.

Chętnie udzielamy informacji drogą mailową, telefoniczną bądź za pośrednictwem umieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Pod oddzielnym adresem mailowym można się z nami skontaktować ws. wyceny poszczególnych produktów. Dzięki temu, od początku będą Państwo znali przewidywane koszty zamówienia. Istnieje też możliwość bezpośredniej wizyty w siedzibie SCMB przy ul. Santockiej.

Wyślij nam wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kupokna.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SCMB OKNA DRZWI BEATA WIERUCKA, Santocka 39 71-083 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@kupokna.eu, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Dane kontakotwe:

ul. Santocka 39 71-083 Szczecin

 

Telefon: 91 453 10 31 | 510 161 262

 

E-mail: biuro@kupokna.eu

 

E-mail: wycena@kupokna.eu