Okna

okno

Okna to nie tylko przeszklone otwory w ścianach. To także, w sensie dosłownym, nasze osobiste ,,okna na świat” – łączące nas ze światem zewnętrznym, a jednocześnie decydujące o komforcie wnętrz. Idealne okna powinny nie tylko zapewniać przejrzystość widzenia, ale też odpowiednio doświetlać pomieszczenia, chronić je przed hałasem i zabezpieczać przed włamaniem.
Wszystkie oferowane przez nas modele okien spełniają powyższe wymogi.
Posiadamy okna drewniane, aluminiowe i okna PCV – różnych wymiarów, wyłącznie od renomowanych producentów.

Nasza oferta okien i drzwi jest najlepsza na rynku! Jeżeli są Państwo ciekawi, co możemy Wam zaoferować, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie dokonamy wyceny okien oraz pomożemy Państwu w ich montażu.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

drewniane okna

Okna Drewniane

Okna drewniane to idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyki, chcących nadać swoim pomieszczeniom klimatu rodzinnego ciepła. Udostępniamy profile o różnych wzorach usłojenia i cechach – energooszczędne, ognioodporne, nieprzenikające wilgocią. Właściwie pielęgnowane okna drewniane mogą służyć z powodzeniem nawet przez kilkadziesiąt lat ciągłego użytkowania. Tym samym stanowią inwestycję na całe życie.

okna pcv

Okna PCV

Okna z PCV to nowoczesne rozwiązania, coraz częściej widywane w profesjonalnych pomieszczeniach firm i punktach handlowo-usługowych. Dobrze dobrany design świetnie licuje również z pomieszczeniem domowym, nadając mu nowoczesnego, minimalistycznego wyrazu. Podobnie jak okna drewniane, nasze modele z PCV gwarantują najlepsze cechy użytkowe regulują przepływ ciepła, nie przeciekają i nie butwieją.