OKNA

okno

Okna to nie tylko przeszklone otwory w ścianach. To także, w sensie dosłownym, nasze osobiste ,,okna na świat” – łączące nas ze światem zewnętrznym, a jednocześnie decydujące o komforcie wnętrz. Idealne okna powinny nie tylko zapewniać przejrzystość widzenia, ale też odpowiednio doświetlać pomieszczenia, chronić je przed hałasem i zabezpieczać przed włamaniem.

 

Wszystkie oferowane przez nas modele okien spełniają powyższe wymogi.
Posiadamy okna drewniane aluminiowe i okna PCV – różnych wymiarów, wyłącznie od renomowanych producentów.
Gwarantujemy również usługi montażowe. Naszaoferta okien i drzwijest najlepsza na rynku!

drewniane okna

Okna Drewniane

Okna drewnianeto idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyki, chcących nadać swoim pomieszczeniom klimatu rodzinnego ciepła. Udostępniamy profile o różnych wzorach usłojenia i cechach –energooszczędne, ognioodporne, nie przenikające wilgocią. Właściwie pielęgnowane okna drewniane mogą służyć z powodzeniem nawet przez kilkadziesiąt lat ciągłego użytkowania. Tym samym stanowiąinwestycję na całe życie.

okna pcv

Okna PCV

Okna z PCVto nowoczesne rozwiązania, coraz częściej widywane w profesjonalnych pomieszczeniach firm i punktach handlowo-usługowych. Dobrze dobrany design świetnie licuje również z pomieszczeniem domowym, nadając mu nowoczesnego, minimalistycznego wyrazu. Podobnie jak okna drewniane, nasze modele z PCV gwarantująnajlepsze cechy użytkowe – regulują przepływ ciepła, nie przeciekają i nie butwieją.