Okna drewniane – Szczecin

Okna drewniane to idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyki, chcących nadać swoim pomieszczeniom klimatu rodzinnego ciepła. Udostępniamy profile o różnych wzorach usłojenia i cechach – energooszczędne, ognioodporne, nieprzenikające wilgocią. Właściwie pielęgnowane okna drewniane mogą służyć z powodzeniem nawet przez kilkadziesiąt lat ciągłego użytkowania. Tym samym stanowią inwestycję na całe życie.

Do kolejnych zalet okien drewnianych zaliczyć należy również ich cenę – są tylko niewiele droższe od okien PCV, jednak z biegiem lat nie pojawiają się na nich odkształcenia. Tego typu produkty są również stosunkowo proste w codziennej pielęgnacji i konserwacji.
Okna drewniane przypadną również do gustu osobom nie lubiącym nudy i monotonni – można je bowiem malować na dowolne kolory, nawet te najbardziej szalone.

Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertą okien drewnianych zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych modeli i pomożemy w wyborze najlepszego z nich.

Zapraszamy do zakupów!